Obec Vyšehoří
Obec Vyšehoří

Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo obce Vyšehoří pro volební období 2018 - 2022 má 7 volených  členů

Členové ZO Vyšehoří pro volební období 2018 - 2022: Mgr. František Kolčava, Ing. Lukáš Čepa, Bc. Ilona Vařeková, DiS., Hana Hladilová, Petr Gibiec

Kateřina Morávková ve funkci od 24.10.2019 do 20.5.2019, poté rezignace na mandát zastupitele obce

Mgr. Hana Králová ve funkci od 24.10.2018 do 3.4.2019, poté rezignace na mandát zastupitele obce

V obci je volen jeden starosta, jeden místostarosta, pracuje zde Kontrolní výbor obce a Finanční výbor obce.

Starostka obce:

  • Bc. Ilona Vařeková, DiS.

Místostarosta obce:

  • Ing. Lukáš Čepa

Finanční výbor obce:

  • Hana Hladilová - předsedkyně výboru
  • Ing. Jitka Čepová - členka výboru
  • Jana Krušová - členka výboru

Kontrolní výbor obce

  • Mgr. František Kolčava - předseda výboru
  • Petr Gibiec - člen výboru
  • Bc. Marek Král - člen výboru

Jednací řád ZO Vyšehoří

 

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 100
TÝDEN: 255
CELKEM: 378592

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Naše děti - Sjezd z Kobloučku

Aktuální počasí

<<
>>
dnes, úterý 26. 10. 2021
jasno 10 °C 2 °C
jasno, jižní větřík
vítrJ, 2.2m/s
tlak1024hPa
vlhkost63%

Mobilní aplikace

Logo

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

Google Play
App store