Navigace

Obsah

Zastupitelstvo obce Vyšehoří pro volební období 2018-2022 má 7 volených  členů

V obci je volen jeden starosta, jeden místostarosta, pracuje zde Kontrolní výbor obce a Finanční výbor obce

Starostka obce: Bc. Ilona Vařeková, DiS.

Místostarosta obce: Ing. Lukáš Čepa

Předsedkyně finančního výboru:
Hana Hladilová

Předseda kontrolního výboru:
Mgr. František Kolčava

Petr Gibiec - člen Kontrolního výboru obce

Kateřina Morávková od 24.10.2019 do 20.5.2019, poté rezignace na mandát zastupitele obce

Mgr. Hana Králová od 24.10.2018 do 3.4.2019, poté rezignace na mandát zastupitele obce

 

Jednací řád ZO Vyšehoří